У Кропивницькому паралімпійців та їхніх тренерів нагородять грошовими преміями – НОВОУКРАЇНКА СЬОГОДНІ

У Кропивницькому паралімпійців та їхніх тренерів нагородять грошовими преміями

Міська рада Кропивницького передбачила виділення преміальних коштів спортсменам-призерам Паралімпійських ігор 2016 року та їхнім тренерам. Загальна сума призових становить 550 тисяч гривень. Про це інформує сайт ЄЛІСАВЕТ з посиланням на прес-службу міської ради

Так, 300 тисяч буде вручено Ользі Свідерській – срібній призерці Паралімпійських ігор 2012 року, володарці трьох медалей Паралімпійських ігор 2016 року, дев’ятиразовій чемпіонці Європи, семикратній чемпіонці світу, багаторазовій рекордсменці, володарці звання “Спортивна гордість України”, “Герой спортивного року–2013” у номінації “Сильні духом”, для придбання житла, якого вона потребує.

Загалом спортсмени з Кропивницького за успішні виступи в Ріо-де-Жанейро отримають по 50, 40 і 30 тисяч гривень за кожну золоту, срібну і бронзову медалі відповідно. Тренерам спортсменів буде вручено 50% від премій їхніх вихованців.

Нагадаємо, в ході 14-ї чергової сесії міської ради Дніпра, депутати проголосували за виділення 1,2 млн грн для виплати премій дніпровським паралімпійцям.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки