Комунальні послуги Долинської лікарні обговорили на нараді – НОВОУКРАЇНКА СЬОГОДНІ

Комунальні послуги Долинської лікарні обговорили на нараді

25 квітня 2017 року голова Долинської районної державної адміністрації Омельченко С.П. провів нараду з питання використання Долинською центральною районною лікарнею затверджених лімітів по енергоносіях і комунальних послугах, пише сайт Долинська Сьогодні з посиланням на Долинську РДА.

В нараді взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Зеленокорінна І.В., в.о.головного лікаря Долинської ЦРЛ Волоткевич В.А. та головний бухгалтер Долинської ЦРЛ Демиденко Т.В.

За інформацією фінансового управління райдержадміністрації, Долинською ЦРЛ допущено значне перевищення затверджених лімітів по водопостачанню та водовідведенню і електроенергії. Так, перевищення по водопостачанню відбулося на 1814,0 м.куб. або на 52,6 відсотки, по електроенергії ліміти перевищено на 8509 кВт або на 9,6 відсотка.

За роз’ясненням в.о.головного лікаря Долинської ЦРЛ Волоткевич В.А., перевищення лімітів по водопостачанню спричинили часті пориви мережі водопостачання у стоматологічному відділенні, основному корпусі, підземних галереях під харчоблоком, патологоанатомічним відділенням та біля Центру матері і дитини, пориви системи внутрішнього теплопостачання основного корпусу, а також збої в роботі обладнання котельні. Перевищення електроенергії відбулося у зв’язку з використанням електронагрівальних приладів під час зниження температури зовнішнього середовища з метою дотримання санітарних норм в операційній, акушерському, педіатричному відділеннях та у відділенні анестезіології, а також в масажному та фізіотерапевтичному кабінетах.

Разом з цим, слід зазначити, що значне щомісячне збільшення споживання водопостачання Долинською ЦРЛ спостерігається вже другий рік поспіль, при цьому надається одне й те саме пояснення причин збільшення споживання.

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

Джерело: Долинська Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*