Кіровоградські рятувальники отримали нову техніку і спорядження – НОВОУКРАЇНКА СЬОГОДНІ

Кіровоградські рятувальники отримали нову техніку і спорядження

6 квітня на території навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області особовому складу гарнізону передали пожежно-рятувальну техніку та спорядження, пише сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на Кіровоградську ОДА.
Сертифікати вручили перший заступник голови ДСНС України, генерал-майор служби цивільного захисту Олег Мельчуцький та голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
Серед техніки, що отримали рятувальники Кіровоградського гарнізону – дизельна електростанція, насосна станція, екскаватор, 4 сучасних пожежно-рятувальних автомобілі на базі шасі «МАЗ».
Безумовними перевагами цієї спецтехніки є підвищена прохідність, можливість доставки особового складу та вогнегасних речовин у важкодоступні місця, здатність забезпечити освітлення місця проведення робіт в нічний час, завдяки чому підвищується ефективність протипожежних заходів.
Пожежні машини були придбані за кошти державного бюджету. Всього для підрозділів МНС України було придбано 98 таких машин. Екскаватор, насосну та електростанцію безкоштовно надано Україні Урядом Китайської Народної Республіки. Наразі, такою спецтехнікою, за словами Олега Мельчуцького, оснащено всі гарнізони ДСНС України.
Вручаючи ключі від машин, Олег Мельчуцький відзначив, що боєздатність пожежно-рятувальних підрозділів залежить не лише від досвідченості та грамотності кожного рятувальника, а також від належного матеріально-технічного оснащення. Тому, головним завданням Уряду і ДСНС на сьогодні є максимальне забезпечення підрозділів сучасною технікою та обладнанням.
У свою чергу, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко вручив рятувальникам сертифікати на 36 комплектів бойового одягу, 14 одиниць водолазного спорядження та сертифікат на 4 тонни піноутворювача, що були придбані за кошти обласного бюджету у рамках реалізації програми цивільного захисту області на 2016-2020 роки.
– Безпека життя і здоров’я громадян у всі часи була і залишається одним із найважливіших завдань держави. Всупереч усім труднощам і перешкодам, сміливо дивлячись в обличчя небезпеці, у будь-яких час доби, ви готові до виконання своїх обов’язків. Тож, обласна влада, розуміючи наскільки важливо рятувальнику, який приймає участь у ліквідації пожеж та інших техногенних лих, бути захищеним від вогню та інших небезпечних факторів, й надалі приділятиме значну увагу питанню покращення матеріально-технічного забезпечення служби цивільного захисту, – відзначив голова облдержадміністрації.
По завершенні урочистих заходів Сергій Кузьменко разом із Олегом Мельчуцьким оглянули рятувальну техніку.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*