Керівників податкової зловили на хабарництві – НОВОУКРАЇНКА СЬОГОДНІ

Керівників податкової зловили на хабарництві

13 вересня на Кіровоградщині прокуратурою за вимагання неправомірної вигоди у розмірі 100 тис грн затримано керівників податкової інспекції, повідомляє сайт  ЄЛІСАВЕТ

Слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області за оперативного супроводу СБУ на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 100 тис грн викрито двох керівників одного із територіальних органів Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Начальник об’єднаної державної податкової інспекції та керівник одного із її відділів вимагали від суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду за вирішення питання щодо нарахування меншої суми штрафних санкції за порушення, виявлені в ході проведення перевірки дотримання вимог податкового законодавства. Кошти передавалися «не з рук в руки», а через посередника в приміщенні однієї з торгівельних установ району.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Наразі особи затримані в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрання запобіжних заходів.
Досудове розслідування триває.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки